Prověření vozu Olomouc

Ať už hledáte nebo jste dokonce našli Vámi vysněné vozidlo, základní pravidlo je: neukvapit se, ale vozidlo prověřit.

Vyhledání vozu

2000 Kč

Prověření vozu

5000 Kč

Cestovné

6 Kč / Km

Přesvědčíme se o:

Co obsahuje protokol?

OCARS
5.0
Na základě 5 recenzí
powered by Google
Petr GrygárekPetr Grygárek
15:35 10 Feb 24
S vyčištěním jsme moc spokojeni,super práce.Přejeme hodně štestí.
Filip KadlecFilip Kadlec
21:42 07 Feb 24
Ladis RiveraLadis Rivera
09:57 18 Jan 24
Vybíral jsem firmu na zkrášlení auta, vsadil jsem na tuto novou firmu ocars a s výsledkem jsem spokojen, z laku zmizely škrábance a povrch je velmi hladký a interiér jako nový
Tomáš KletečkaTomáš Kletečka
14:12 08 Jan 24
Děkuji za prověření celkem čtyř vozidel, kdy až to 4té stálo za nákup a předchozí 3 prohlídky mi ušetřily spoustu peněz a starostí.Spolupráci s O'Cars mohu jen doporučit, byla to opravdu skvělá zkušenost !!Osobní přístup, profesionalitapreciznost, perfektní a rychlá komunikace. Vše probíhalo přesně tak, jak jsme se domluvili
Tomáš SrovnalTomáš Srovnal
18:55 17 Dec 23
Kluci super poradili při výběru auta. Naplánovali prohlídky aut a vybrali to nejlepší. Po dovezení auta ho perfektně vyleštili a navrátili autu lesk. Auto je jak nové. O'Cars můžu jen doporučit.
js_loader

FAQ

Zaměřujeme se na důkladné čištění, leštění laku, renovaci kovových povrchů, a také obnovu interiérů z plastů a kůže. Cílem je vrátit vozidlu jeho původní lesk a minimalizovat známky opotřebení.

Provádíme vizuální kontrolu, kontrolu najetých kilometrů, zjišťujeme, zda vozidlo nebylo havarované pomocí měření síly laku, a dále provádíme diagnostiku a zkušební jízdu. Během ní posoudíme chod motoru, přesnost řízení, funkčnost převodovky a spojky, akceleraci, turbo/kompresor a účinnost brzd.

Doba trvání se liší podle rozsahu požadovaných služeb. Kontrola vozidla před koupí obvykle trvá několik hodin, zatímco kompletní detailing může vyžadovat jeden až několik dní. Pro konkrétní časový odhad nás prosím kontaktujte s detaily o vašem vozidle, případně nás neváhejte navštívit, rádi si s Vámi projdeme možnosti opravy, tak aby dávaly smysl vůči vynaloženým prostředkům.

Detailing nejen zvýší estetickou hodnotu vašeho vozidla, ale také může pomoci ochránit jeho povrchy před dalším opotřebením. Vozidlo bude vypadat lépe udržované, což může mít pozitivní vliv na jeho prodejní cenu.

To závisí na vašich individuálních potřebách a způsobu užívání vozidla. Doporučujeme podstoupit důkladné čištění/detailing alespoň jednou ročně, aby vaše vozidlo udrželo vynikající stav.

Ano, často odhalíme drobné nedostatky, které lze při jednání s prodejcem využít jako argument pro slevu. I když slevu nemůžeme garantovat, snažíme se vyjednat co nejlepší podmínky pro naše klienty.

Pomocí speciálních přístrojů měříme tloušťku laku na různých místech vozidla. Neobvyklé rozdíly mohou ukazovat na předchozí opravy po havárii, které nebyly prodejcem oznámeny, dále prohlédneme strhanou barvu na šroubech, případně projdeme sváry na karoserii.

V takovém případě vás o tom informujeme a poskytneme odhad nákladů na opravy. Tyto informace můžete použít k rozhodnutí o koupi vozidla nebo k jednání o slevě s prodejcem.

Pro objednání služeb nás můžete kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím webového formuláře. Rádi s vámi probereme vaše potřeby a navrhneme vhodné řešení.

Nejnovější články

Výběr leštičky Začněme u základů – výběr správného nástroje pro leštění vašeho vozu. Na trhu existuje mnoho typů leštiček, a proto je důležité rozumět, jak…

Leštění laku automobilu je klíčovým krokem k udržení jeho atraktivního vzhledu a ochraně před vnějšími vlivy. Tento proces nejenže odstraní drobné škrábance a nedokonalosti, ale…

Leštění laku automobilu je klíčovým krokem k udržení jeho atraktivního vzhledu a ochraně před vnějšími vlivy. Tento proces nejenže odstraní drobné škrábance a nedokonalosti, ale…

Potřebujete prověřit vozidlo nebo pomoci s jeho výběrem?